Gminna Biblioteka Publiczna w Szaflarach
Wejścia na stronę
Dzisiaj jest:


e-źródła informacji >> e-książkiBiblia Tysiąclecia

Biblia Tysiąclecia - na tej stronie znajdziesz zaproszenie do wyprawy w świat biblijny... Możesz pożeglować po świętych Księgach, zajrzeć do liturgii niedzielnej, a także poznać innych biblijnych pasjonatów.

Czytamy Słuchając

Czytamy Słuchając - Czytamy Słuchając to profesjonalne nagrania tekstów literackich ze zbiorów szkolnej biblioteki internetowej Wolne Lektury. Nagrania dostępne są w formatach MP3, Ogg Vorbis oraz w systemie DAISY.

eBook

eBook - Serwis poświęcony elektronicznym książkom. Dostęp do 27 000 bezpłatnych ebook-ów.

EXLIBRIS-BIBLIOTEKA INTERNETOWA

exlibris - zawiera największy zbiór literatury polskiej i obcej w formie e-booków. Wyszukiwanie książek poprzez indeks pisarzy : Pisarze polscy, zagraniczni i współcześni oraz poprzez indeks tytułowy i lektur.

ibuk - czytelnia online

ibuk - to pierwsza i największa w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim. Znajdziesz tutaj elektroniczne wersje kilkuset książek z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców.

Wirtualna Biblioteka Literatury Polskiej

Wirtualna Biblioteka Literatury Polskiej - jest prezentacją znaczących utworów literatury polskiej wolnych od praw autorskich, dostępną bez ograniczeń dla wszystkich użytkowników Internetu dla celów naukowych, dydaktycznych i edukacyjnych.

Wolne lektury

Wolne lektury - Serwis "Wolne Lektury" to Szkolna Biblioteka Internetowa, która udostępnia lektury szkolne, zalecane do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Lektury są opracowane, opatrzone komentarzem i udostępnione w kilku formatach (html, odt, txt i pdf). Można je zgodnie z prawem, bezpłatnie przeglądać, ściągać na swój komputer, a także udostępniać innym i cytować.

Wolne podręczniki

Wolne podręczniki - Wolne Podręczniki to materiały edukacyjne przygotowywane przez nauczycieli. Wszystkie te materiały dostępne są za darmo - udostępniane za zasadzie wolnej licencji. Finalne wersje podręczników przejdą rygorystyczny proces redakcyjny i recenzencki oraz będą podlegały standardowej procedurze akceptacji przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

do góry

Ostatnia aktualizacja -